Elektrische kinderauto 2 persoons Power Buggy 4WD 24 volt met afstandsbediening. Deze buggy is o.a. uitgerust met audio MP3, bluetooth, usb, een lederen zittingen, digitale voltmeter en EVA rubberen banden, geschikt voor 2 kinderen tot ca. 10 jaar.
Afmetingen | L146xB98xH76 |
Aantal motoren | 4 |
Leren zitting | Ja |
2.4GRC,soft start | Ja |
Mp3 aansluiting | Ja |
Radio | Ja |
Personen | 2 |
Banden | rubber |
Kleur | zwart |
Voltage | 24 |
Afstandbediening | Ja |
Maximaal belastbaar gewicht | 60 |
Verlichting | Ja |
Geluid/muziek | Ja |
Maximum snelheid | ca. 3 tot 8km |
Deze Power Buggy 24 volt heeft veel kracht om door zand en gras te rijden. Door de 4 wheel drive heeft de Buggy extra kracht. Tevens is de elektrische speelgoed auto uitgerust met EVA rubberen banden, waardoor de kinderauto een robuuste uitstraling heeft. Ook heeft de speelgoed Buggy een lederen zitting. De Power Buggy is een extra grote kinderauto voor 2 kinderen vanaf ongeveer 6 jaar tot 10 jaar. De ruime 2 persoons Power Buggy kinderauto met echte 4×4 aandrijving en een 24 volt accu. Deze Buggy elektrische kinderauto heeft niet alleen de stijl, maar zeker ook de laatste technische snufjes en echte spierballen! Deze kan zelfs tot 60 kilo draag vermogen aan.
Op het dashboard zit een display met diverse functie`s zoals een digitale voltmeter, muziek, mp3/USB aansluiting, Bluetooth, en SD card reader. Ook heeft de Buggy echt te openen deuren. Snelheden van ca. 3 tot ongeveer 8 km. Deze Buggy is voorzien van een afstandsbediening.
Uitgerust met een 2.4G afstandbediening. Met deze afstandsbediening kunt u de snelheid instellen via de afstandbediening (3 snelheden). De buggy heeft ook een slow start, zodat deze langzaam op gang komt (kinderen voelen dan geen ‘schok’ beweging bij het weg rijden).
U kunt de buggy op afstand voor en achteruit, links en rechtsom sturen. Wanneer uw kindje groot genoeg is, kan uw kindje namelijk ook zelf gas geven en sturen.
Dit pakket wordt verstuurd met een transportdienst, de levering geschied binnen 1 tot 1,5 week na verzending.
Door het productieproces kunnen er enige vegen, puntjes of krasjes zichtbaar zijn op het kinder accu speelgoed. Ook hebben al onze kinderauto’s een CE-markering en voldoen aan de strenge Europese wettelijke eisen op het gebied van veiligheid, gezondheid en milieu.
De kinderauto dient u zelf in elkaar te zetten, er wordt een duidelijke montage handleiding bijgeleverd en zal afhankelijk van het type auto tussen de 30 en 60 minuten in beslag nemen. Wij kunnen de auto ook voor u in elkaar zetten tegen een meerprijs van €20,- ( alleen bij afhalen! )